Вимагач хабара, якого викрило СБУ, працював радником Авакова

З'ясувалося, що Служба безпеки України викрила на вимаганні 30 тисяч доларів хабара першого заступника голови фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" колишнього радника міністра внутрішніх справ Віктора Коржа.

Про це 14 березня Українській правді повідомили джерела в правоохоронних органах.

"Затримали водія Віктора Коржа, заступника голови ФСТ "Динамо", Корж зараз на відпочинку, попросив, щоб водій забрав гроші", - розповіли у відомствах.

Джерела зазначили, що сам Корж наразі у відпустці і перебуває за кордоном.

Водночас у МВС стверджують, що Корж не займає посаду радника міністра Арсена Авакова з вересня 2018 року.

На сайті МВС відсутня інформація про Коржа з кінця 2017 року.

Директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко повідомив, що Корж не є радником міністра внутрішніх справ з 29 вересня 2018 року.

За його словами, Коржу не продовжили дію повноважень, а його посвідчення було дійсним до 29 вересня.

Водночас довідка про те, що Корж більше не є радником Авакова, датована 14 березням 2019 року.

14 березня в СБУ заявили, що викрили на вимаганні хабаря 30 тисяч доларів радника на громадських засадах керівництва МВС.

Нагадаємо:

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков раніше звинуватив президента Петра Порошенка в підкупі виборців напередодні виборів 31 березня.

У березні між МВС та СБУ виникло непорозуміння через підозріле обладнання біля офісу Зеленського.

Мова йде про обладнання для прослуховування, яке належало СБУ.

У Службі безпеки заявили, що не прослуховують кандидата у президенти Володимира Зеленського та звинуватили МВС у зриві спецоперації.

Крім того, після публікації журналістського розслідування про причетність людей з оточення Порошенка – Олега й Ігоря Гладковських (батько й син) – до оборудок в оборонній сфері, націоналісти, яких пов'язують з Аваковим, почали влаштовувати акції протесту на виступах Порошенка.

Також нагадаємо, що у лютому 2015 року Міністерство внутрішніх справ України (МВС) уклало договори з ТОВ «Дніпровенд» про закупівлю 5 тисяч рюкзаків вартістю 14,49 мільйона гривень (2898 грн за штуку) та з ФОП Плигачов про закупівлю 1 тис. рюкзаків вартістю 2,1 млн гривень (2100 грн за штуку).

На момент перемоги у тендері на виготовлення рюкзаків у самому МВС уже майже рік тривало розслідування діяльності «Дніпровенд» як конвертаційного центру, що не завадило чиновникам переказати цій юридичній особі бюджетні кошти.

У червні 2015 року вийшов репортаж Романа Бочкали про те, що рюкзаки було придбано за завищеними цінами через підприємства, підконтрольні родині Арсена Авакова.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення