Вимагач хабара, якого викрило СБУ, працював радником Авакова

З'ясувалося, що Служба безпеки України викрила на вимаганні 30 тисяч доларів хабара першого заступника голови фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" колишнього радника міністра внутрішніх справ Віктора Коржа.

Про це 14 березня Українській правді повідомили джерела в правоохоронних органах.

"Затримали водія Віктора Коржа, заступника голови ФСТ "Динамо", Корж зараз на відпочинку, попросив, щоб водій забрав гроші", - розповіли у відомствах.

Джерела зазначили, що сам Корж наразі у відпустці і перебуває за кордоном.

Водночас у МВС стверджують, що Корж не займає посаду радника міністра Арсена Авакова з вересня 2018 року.

На сайті МВС відсутня інформація про Коржа з кінця 2017 року.

Директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко повідомив, що Корж не є радником міністра внутрішніх справ з 29 вересня 2018 року.

За його словами, Коржу не продовжили дію повноважень, а його посвідчення було дійсним до 29 вересня.

Водночас довідка про те, що Корж більше не є радником Авакова, датована 14 березням 2019 року.

14 березня в СБУ заявили, що викрили на вимаганні хабаря 30 тисяч доларів радника на громадських засадах керівництва МВС.

Нагадаємо:

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков раніше звинуватив президента Петра Порошенка в підкупі виборців напередодні виборів 31 березня.

У березні між МВС та СБУ виникло непорозуміння через підозріле обладнання біля офісу Зеленського.

Мова йде про обладнання для прослуховування, яке належало СБУ.

У Службі безпеки заявили, що не прослуховують кандидата у президенти Володимира Зеленського та звинуватили МВС у зриві спецоперації.

Крім того, після публікації журналістського розслідування про причетність людей з оточення Порошенка – Олега й Ігоря Гладковських (батько й син) – до оборудок в оборонній сфері, націоналісти, яких пов'язують з Аваковим, почали влаштовувати акції протесту на виступах Порошенка.

Також нагадаємо, що у лютому 2015 року Міністерство внутрішніх справ України (МВС) уклало договори з ТОВ «Дніпровенд» про закупівлю 5 тисяч рюкзаків вартістю 14,49 мільйона гривень (2898 грн за штуку) та з ФОП Плигачов про закупівлю 1 тис. рюкзаків вартістю 2,1 млн гривень (2100 грн за штуку).

На момент перемоги у тендері на виготовлення рюкзаків у самому МВС уже майже рік тривало розслідування діяльності «Дніпровенд» як конвертаційного центру, що не завадило чиновникам переказати цій юридичній особі бюджетні кошти.

У червні 2015 року вийшов репортаж Романа Бочкали про те, що рюкзаки було придбано за завищеними цінами через підприємства, підконтрольні родині Арсена Авакова.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин