На Львівщині від переохолодження загинув чоловік, а жінка - на Волині. Про це йдеться в сюжеті ТСН.
Зазначається, що на Волині на смерть замерзла 41-річна жінка посеред поля, тому що вирішила скоротити шлях додому.
Також на зупинці між селами в Золочівському районі Львівської області замерз 69-річний чоловік. Без свідомості, з переохолодженням і відмороженням кінцівок його доставили в лікарню, але через кілька годин він помер.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55