Вісім пацієнтів Охтирської психлікарні померли від пневмонії через халатність медперсоналу.
Як повідомляє ТРК "Україна", такі підозри висунула сумська прокуратура. Слідчі вже почали ексгумацію тіл восьми пацієнтів, похованих ще в грудні.
Причиною їхньої смерті медики вказали ішемічну хворобу серця
Скандал навколо психлікарні вибухнув місяць тому, коли обласні чиновники дізналися, що в палатах всього 9 градусів тепла. Тоді пацієнтів вивезли, але одна жінка через тиждень померла від запалення легенів
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55