Візит європейських політиків до Криму: стали відомі імена

 Обозреватель

Візит до окупованого Росією Криму 19 березня здійснили депутати парламенту Сербії від "Сербської радикальної партії" Мілован Боїч і Дубравко Боїч, член президії "Сербської радикальної партії" Олександр Шешель, сербський письменник і політолог, професор Баня-Лукского університету Срджа Трифкович, а також депутат парламенту Чехії Ярослав Голик.

До складу делегації, яка перебуватиме на півострові до 21 березня, також повинні увійти депутати Європарламенту, зокрема від Великобританії і країн Прибалтики. Крім того, очікуються політики з Бразилії, Киргизстану й України.

Український антитерористичний сайт "Миротворець" пише у своєму Facebook, що 14 лютого 2003 року Міжнародний трибунал ООН в Гаазі щодо колишньої Югославії висунув проти одного з члена Олександра Шешеля звинувачення у фінансуванні, керівництві сербських добровольчих формувань і розпалюванні міжнаціональної ворожнечі під час воєн у Хорватії та Боснії на початку 1990-х років.

Нагадаємо, СБУ підтвердила факт візиту європейських політиків до Криму.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення