Власника Insider вийшов з СІЗО під заставу в 3 млн грн

 СЕГОДНЯ

Печерський райсуд ухвалив 10 серпня взяти під варту власника INSIDER Олексія Тамразова з альтернативою внесення застави в 3 мільйони гривень

Колишній перший заступник голови правління "Укргазвидобування", власник INSIDER Олексій Тамразов вийшов у понеділок з СІЗО після внесення застави. Застава в 3 мільйони гривень внесли друзі, повідомив його адвокат Микола Ореховський.

Печерський райсуд ухвалив 10 серпня взяти під варту власника INSIDER Олексія Тамразова з альтернативою внесення застави в 3 мільйони гривень.

Раніше Генпрокурор Юрій Луценко повідомив про проведену спільну операцію Генінспекції ГПУ і Служби безпеки України, внаслідок якої за підозрою в корупційних діях був затриманий Олексій Тамразов.

"Укргазвидобування", 100% акцій якого належить НАК "Нафтогаз України", є найбільшою газодобувної компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.

У 2015 році він вніс заставу в розмірі 5 млн. гривень за Дениса Поліщука, затриманого в рамках справи про вбивство Олеся Бузини.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення