У Перемишлянському районі Львівської області завідувач відділення центральної районної лікарні не допоміг пацієнтці, яка прибула по допомогу після аварії, й відправив її додому. За кілька годин жінка померла. Про це повідомляє пресслужба поліції.
Зазначається, що померлій було 73 роки. Її доправили до лікарні після ДТП з важкими травмами. Проте медик проігнорував це, відтак жінка невдовзі померла у себе вдома.
Сьогодні лікареві повідомили про підозру, йому загрожує до 2 років за гратами.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55