Внаслідок обстрілів бойовиків поблизу села Кримське загинув військовослужбовець

 УНН

Внаслідок обстрілів бойовиків з мінометів та гранотемів поблизу села Кримське загинув один військовослужбовець. Про це повідомили в прес-службі Луганської ОДА.

“2 жовтня вдень бойовики шість разів обстріляли позиції поблизу села Кримське Новоайдарського району зі 120 мм і 82-мм мінометів, гранатометів різних типів та стрілецької зброї. У результаті удару один наш військовослужбовець загинув”, — повідомив заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко.

Окрім того, ввечері минулої доби російсько-терористичні війська сім разів застосовували 82-мм міномети, гранатомети різних типів та стрілецьку зброю у напрямку сіл Новоолександрівка та Новозванівка.

Також повідомляється, що після опівночі противник тричі відкривав вогонь зі стрілецької зброї у напрямку позицій наших військовослужбовців поблизу села Новоолександрівка та міста Попасна.

“Ворог цинічно порушує всі домовленості щодо деескалації конфлікту. Загибель нашого захисника в той час, як на Луганщині створено першу так звану „зону безпеки“, перекреслює всі надії на дипломатичне вирішення ситуації. За таких умов, слід зважити всі „за“ і „проти“ щодо відведення наших військ зі Станиці Луганської, аби не розв’язати ворогу руки та створити для терористів ще один стратегічно важливий плацдарм”, — заявив Ю.Клименко.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення