Сьогодні, 18 травня, близько другої години ночі окупанти відкрили вогонь зі 122-мм гармат по населеному пункту Троїцьке. Зафіксовано 15 розривів артилерійських снарядів у житлових кварталах селища. За попередніми даними, двоє мирних мешканців Троїцького загинуло та двох поранено. Про це повідомляє Операція об'єднаних сил у Фейсбук
"На місце події прибули рятувальники та бригада медичної допомоги.
Під час бойових дій минулої доби, 17 травня, сім військовослужбовців Об’єднаних сил зазнали поранень",-йдеться повідомленні
За даними розвідки, противнику нанесено втрат: шість окупантів знищено та одного поранено.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55