В Україні триває низка страшних аварій. У Закарпатській області легковий автомобіль Opel Tigra влетів у штучну водойму, у результаті чого загинули дві людини.
Подробиці ДТП повідомила прес-служба поліції регіону.
Трагедія трапилася 30 січня в селі Топчино Тячівського району. 39-річний водій автомобіля не впорався з керуванням і влетів у ставок.
Вода почала заливати салон і незабаром транспорт затонув. Водій і 32-річний пасажир не змогли врятуватися.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55