У столиці біля станції метро Чернігівська водії маршруток влаштували бійку біля кабіни на дорозі. Про це повідомляє паблік "Київ Оперативний" на своїй сторінці у Фейсбук.
На відео з відеореєстратора видно, як біля кабіни маршрутного автобусу прямо на проїжджій частині водії з'ясовують стосунки.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55