Волонтер похизувався зброєю та пригрозив розстрілом протестувальників

Волонтер Роман Донік заявив на своїй сторінці у Фейсбук про те, що в нього та його друзів є зброя, яку вони готови застосувати "проти будь-кого"

"Для тих, хто хоче поперевертати і позахоплювати щось всерйоз під час війни. Пам'ятка.

У мене є друзі. У нас всіх є зареєстрована вогнепальная зброя, здебільш калібром 7,62. Більшість з них пройшли війну. Вони мої друзі і думають так само, як і я.

Нас багато. У нас є зброя, тому що ми не довіряємо державі. У нас є засоби захисту. У нас є бажання зберегти Україну у будь який спосіб. У нас був час і було натхнення щоб прорахувати все і бути готовими до всього. В тому числі й до спроби державного перевороту під видом протестних рухів. Ми морально готові до застосування зброї для захисту територіальної цілісності України. Проти будь кого. Ми готові до того, що проти нас теж може бути застосована зброя. Це нас не бентежить. Ми підемо на це. Якщо не буде України, то не буде нас. Нам все одно, або вмирати від російських окупантів та їх ставлеників, або їхати за кордон. За кордон ми не поїдемо. Ми будемо тут битися за те, що тримали майже три роки. За те, за що гинули наші друзі і побратими.

Так, я не голосував за Порошенко, як і багато хто з моїх друзів. Але зараз вважаю його кращим з Президентів який міг бути на сьогоднішній день. Якщо вам не подобається Порошенко, перевиберіть його на виборах.Бо за будь який інший спосіб зміни влади, вас будуть просто вбивати. Ми будем. Просто пам"ятай це, коли тебе покличуть міняти владу в найближчі дні", - написав волонтер.

Нагадаємо, що журналіст Сергій Руденко у зв'язку з подібними заявами ввжає, погрозу вбивств на вулицях столиці надто серйозною

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення