У районі населеного пункту Новолуганське (Донецька область) українські військовослужбовці влучним вогнем знищили кулеметну точку бойовиків.
Про це в Facebook повідомляє волонтер Юрій Мисягін.
"На Світлодарській дузі в районі селища Новолуганське противник втратив свою передову кулеметну точку. В результаті вимушених наших дій у відповідь, кулеметної точки у об**оченців більше немає. У неї прилетіло щось важке... Я ж казав, що інформація збирається і накопичується, а потім в один момент бац і все", - зазначив він.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55