Вдень у середу, 17 листопада, з балкона, розташованого на 8 поверсі будинку №16 по проспекту Центральному в Миколаєві вистрибнув літній чоловік.
Як повідомляє місцеве видання "Новини-N", 83-річний чоловік переніс тяжку хворобу і страждав на депресію — раніше у нього був інсульт.
Через перенесену хворобу моральний стан дідуся дуже погіршився, мабуть, це і стало причиною рішення про те, щоб покінчити життя самогубством.

Пенсіонер упав з балкона прямо перед входом у будівлю Держекоінспекції в Миколаївській області — нині увійти чи вийти з відомства неможливо, територію огороджено.
На місці працюють співробітники поліції.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55