ВР під приводом виконання євроінтеграційних законів пошила всіх у дурні - Сергій Лещенко

 Facebook

Я не любитель цього хештега, але це ‪#‎зрада‬. Верховна Рада під приводом виконання євроінтеграційних законів знову пошила всіх у дурні. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук журналіст "Української правди" та депутат ВР Сергій Лещенко.

"Державні чиновники та політики отримали право брехати в деклараціях. Законом на рік відкладено настання кримінальної відповідальності за неправдиві відомості в деклараціях.

Я багаторазово намагався порушити провадження на Льовочкіна за те, що він не задекларував віллу на Лазуровому узбережжі Франції. Колеги вимагали провадження на Насірова за квартиру в Лондоні. У Мартиненка незадекларований офшор на Панамі, куди він отримував відкати за “Енергоатом”,- написав Лещенко

За словами депутата, по кожному випадку було отримано відмову в провадженні, оскільки кримінальна відповідальність за брехню в декларації не діє і от з голосу депутат Вадим Денисенко (БПП) зачитав поправки до закону про електронне декларування.

"Їх було проголосовано за основу та в цілому! У підсумку, чиновники отримали право брехати в деклараціях весь 2016 рік. І жодних проваджень по незадекларованим віллам на Лазурці, квартирам у Лондоні та фірмам на Панамі не буде цілий рік.

Окрім того, закон також послаблює антикоррупційні практики. Він обмежив кількість родичів, чиє майно треба декларувати, та підвищив поріг декларування коштовностей та подарунків втричі - з 50 до 150 мінімальних зарплат (тобто можна не декларувати "подарунки" ціною 200 тисяч гривень!). Я закликаю керівника представництва Євросоюзу Яна Томбінського не визнавати ухвалення цього закону виконанням вимог безвізового режиму та наполягати на запровадженні кримінальної відповідальності вже за підсумками декларування в 2016 році", - підсумував Сергій Лещенко

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення