О 8 ранку 10 березня російські літаки знову бомбили Маріуполь. Про це повідомляє Маріупольська міська рада в Telegram.
"Знову недобрий ранок у Маріуполі. Знову авіаналіт на мирне місто. Сьогодні о 8:00 в районі проспекту Будівельників, 110 російські окупаційні війська з літаків обстріляли маріупольців. За попередньої інформації є один загиблий".
Міська влада додає, що Маріуполь не скорився перед ворогом. І не скориться.
На опублікованих кадрах видно спотворені споруди та тіла загиблих людей.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55