Все більше людей у світі вживають наркотики - ООН

 Корреспондент

У світі майже 270 мільйонів осіб вживають наркотики. Про це йдеться в доповіді Управління ООН із боротьби з незаконним обігом наркотиків та злочинністю.

"Близько 269 мільйонів людей вживали наркотики в світі в 2018 році, що на 30% вище, ніж в 2009 році", - йдеться в прес-релізі організації до доповіді 2020 року.

Експерти також проаналізували наслідки пандемії коронавірусу. За їхньою оцінкою, через зростання рівня безробіття та інші фактори "найбідніші верстви населення виявляться ще більш уразливими до вживання наркотиків, наркоторгівлі і виробництва наркотиків".

За даними ООН, в 2018 році найбільш поширеним наркотиком був канабіс - його вживали близько 192 мільйонів людей у світі.

Найбільш небезпечними наркотиками залишаються опіоїди, і кількість смертей від розладів, пов'язаних з їхнім вживанням, зросла на 71%.

У доповіді наголошується, що наслідки впливу пандемії на ситуацію з наркотиками поки складно оцінити, однак вона вже привела "до нестачі наркотиків на вулицях і викликала зростання цін на них і погіршення їхньої якості".

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення