У "ДНР" зростає невдоволення через погіршення якості життя. Місцеві жителі у соцмережах активно скаржаться на терористів, які влаштували хаос.
Про такі настрої на окупованих територіях розповів український журналіст Денис Казанський у своєму Twitter. "Коли хотіли відокремитися від України, щоб "не годувати западенців", але щось пішло не так", — іронізує він.
При цьому журналіст показав коментарі місцевих жителів зі скаргами. "Коли ми почнемо жити хоча би так, як у 2013-му?" — запитують вони.
"Вставай, страна огромная!" — розмірковують про бунт у "ДНР".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55