Встромив ніж в око трупа: стали відомі подробиці подвійного вбивства в Харкові (фото)

У Харкові затримано чоловіка, який вчинив подвійне вбивство. Одній із жертв він встромив ніж у око, повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

43-річний убивця, як виявилось, неодноразово судимий. Йому повідомлено про підозру за фактом умисного вбивства двох осіб (п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України).

"Чоловік, маючи неодноразові проблеми із законом та не зняту і не погашену судимість, вчинив новий злочин. 18 вересня цього року він перебував вдома разом зі своїми знайомими, де всі вони вживали алкоголь. Проте градус застілля виявився занадто високим та чоловіки почали сваритись між собою. Зловмисник почав бити свого знайомого посудом, потім стягнув потерпілого на підлогу та продовжив бити. Після цього він схопив ніж та наніс потерпілому 7 ударів по всьому тілу. Чоловік загинув. Проте і на цьому вбивця не зупинився. Він пішов до іншої кімнати та цим ножем вбив й іншого свого товариша. Взявши ніж, він повернувся до першої жертви та встромив трупу ніж у око", - розповіли подробиці розправи у прокуратурі.

Правоохоронці затримали зловмисника в порядку ст. 208 КПК України.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення