Втрата свідомості і кома: в школі Києва ледь не померла першокласниця

 СЕГОДНЯ

У Департаменті освіти і науки КМДА повідомляють про страшний випадок, який стався в школі №69 на вул. Донецькій в Солом'янському районі Києва. З посиланням на інформацію Солом'янського районного управління освіти розповідають: учениця 1 класу під час перерви в їдальні втратила свідомість, коли намагалася купити собі буфетну продукцію.

"Дитина підійшла до прилавка. А в момент оплати покупки дівчинка відступила, сказала "йой!" І втратила свідомість. У цей час в їдальні були учні, вчителі та працівники їдальні. Відразу ж була викликана швидка допомога. Через дві хвилини "швидка" зафіксувала клінічну смерть і викликала реанімаційну бригаду. За п'ять хвилин було проведено реанімаційні заходи і відновлено дихання дитини. Зараз школярка перебуває з батьками в реанімації", – повідомляють в департаменті.

Тут призначили спеціальне розслідування нещасного випадку в школі. Причини НП з'ясовуються. "Все буде з'ясовано в ході розслідування і повідомлено окремо в найкоротші терміни", – говорять в КМДА.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення