21 березня, у Пустомитах, що на Львівщині, автомобіль на високій швидкості збив працівницю комунальної служби, яка прибирила тротуар.
Відеозапис з камер спостереження опублікували на сторінці Пустомитівської міськради.
Зазначається, що трагедія сталася о 3 ночі. Авто збило жінку, яка прибирала узбіччі. В цей час дорога була абсолютно порожньою.
Жінка в лікарні з важкими травмами. Злочинця шукають. Усіх, хто став свідком злочину, просять зголоситися до міської ради або в поліцію.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55