З вікна столичної лікарні №12 Печерського району випав один з пацієнтів.
Як відзначили лікарі, які приїхали на місце інциденту, зараз він перебуває у важкому стані.
У пресслужбі Головного управління Національної поліції Києва повідомили, що правоохоронці виїхали на місце події.
За інформацією Telegram-каналу Київ Оперативний, людина, яка впала з висоти 12 поверху, опиилася на даху припаркованого біля стін лікарні автомобіля.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55