Розбилася на смерть жінка, яка робила селфі на 16 поверсі багатоповерхового житлового будинку. Вона випала з вікна. Нещасний випадок стався у Москві рф.
37-річна Анастасія сиділа на огорожі спиною до відчиненого вікна та фотографувалася. Щоб фотогафії були трохи кращими, вона вигнула спину назад. Однак у цей момент жінка не втрималася та впала вниз, пишуть росЗМІ.

Жінка загинула. У неї залишилося двоє дітей.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55