Вибухи на складі тривають. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє кореспондент Надзвичайних Новин В'ячеслав Мавричев з міста події

"Ми проїхали Волохів яр. Далі вже вогонь, вибухи, реактивні снаряди рвуться",- йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у Харківській області в місті Балаклія вибухнув склад боєприпасів, евакуюють місцевих жителів. Вибухи прогриміли близько 3:00 у четвер, 23 березня. Інформацію підтвердив голова Балаклійської райдержадміністрації Степан Масельський, повідомивши, що влада закінчуює евакуацію людей з 5-кілометрової зони в районі НП
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55