З київської лікарні втекла хвора на коронавірус жінка: подробиці

З київської лікарні №4 втекла 39-річна заробітчанка з Коломиї Івано-Франківської області, в якої швидкий тест підтвердив COVID-19. Жінку розшукали правоохоронці, і зрештою її разом із чоловіком примусово госпіталізували у Івано-Франківську обласну інфекційну лікарню.

За інформацією ЗМІ, жінку, яка повернулася із заробітків із Бельгії, в обласну лікарню госпіталізували примусово.

23 березня жінка літаком повернулася з Брюсселя. Після прибуття в Україну у неї виявили підвищену температуру, при проведенні швидкого тесту на COVID-19 був отриманий позитивний результат.

У той же день каретою швидкої допомоги її госпіталізували в Олександрівську клінічну лікарню Києва, де провели аналіз швидким тестом на COVID-19, результат негативний.

Вночі на 24 березня пацієнтку перевели до Київської лікарні №4, о 1:00 їй зробили аналіз швидким тестом, результат - негативний. 11:00 повторно зробили аналіз швидким тестом - результат позитивний. Виставлено діагноз: підозра на інфікування COVID-19.

24 березня по обіді пацієнтка з невідомих причин вирішила покинути лікувальний заклад і, ймовірно, планувала повернутися додому. На дзвінки не відповідала, на контакт з лікарями не виходила.

Правоохоронці провели необхідні заходи і затримали жінку разом з її чоловіком (який, швидше за все, зустрічав її) на трасі біля Раківчик Івано-Франківської області.

загрузка...

Більше новин