З початку року безробітних українців стало на 62% більше

 УНН

З початку року, станом на 1 жовтня, кількість безробітних в Україні на 62% більша, ніж у відповідний період минулого року.

"Станом на 1 жовтня 2020 року кількість безробітних, зареєстрованих у державній службі зайнятості, становила 433 тис. осіб, що на 62% більше, ніж на відповідну дату минулого року", - повідомили у Державному центрі зайнятості.

Також зазначається, що кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, становила 68 тис. одиниць, що на 32% менше, ніж на 1 жовтня 2019 року.

"Отже, дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили залишається суттєвим. Станом на 1 жовтня 2020 року, в середньому по Україні на одне вільне робоче місце претендувало 6 безробітних (на 1 жовтня 2019 року – 3 особи)", - додали у Держстаті.

З початку карантину, з 12 березня, статус безробітного в Україні отримали 525 тисячі людей, показник на 53% вищий, ніж за аналогічний період минулого року.

Найбільш затребуваними спеціальностями, за даними столичного центру зайнятості, є водії автотранспортних засобів, контролери та слюсарі-ремонтники.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення