У четвер, 18 лютого в Забайкальському краї (РФ) в 2:56 за місцевим часом на станції Ангаріч стався схід з рейок 25 вагонів вантажного потягу. Постраждалих під час пригоді немає. Загроза екологічної безпеки відсутня, повідомляє місцеве видання Байкал-Daily.
Зазначається, що для ліквідації наслідків НП до місця події було направлено відновлювальні потяги. В усуненні наслідків аварії задіяно 340 залізничників, два відновлювальні потяги та спеціалізована техніка.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55