З табельної зброї беркутівців Зінченка та Аброськіна вбито трьох майданівців - експертиза

 УНИАН

Прокурори у справі екс-"беркутівців" повідомили про результати експертизи, згідно з якою два з 12 автоматів які фігурують у справі належали Павлу Аброськину і Олександру Зінченку. Саме з цієї зброї було вбито 20 лютого 2014 року троє учасників Евромайдана і двоє поранені, передає УНІАН.

Як повідомляє кореспондент з будівлі суду, прокурори представили суду результати експертизи куль, які були витягнути з тіл вбитих і поранених учасників протестних акцій на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року. Як повідомив суд прокурор Роман Псюк, експерти ідентифікували 12 автоматів Калашникова, які належали до так званої чорної роти "Беркута", що брала безпосередню участь у розстрілі на Майдані.

Крім того, два автомати з цих 12-ти значилися, як табельна зброя Зінченко і Аброськіна. Що стосується куль, вилучених з тіл 2 вбитих і 2 поранених активістів, то вони були випущені з автомата Аброськіна.

Як повідомлялося, Генпрокуратура в 2014 році передала до суду кримінальне провадження стосовно екс-«беркутівців» Зінченко і Аброськіна, підозрюваних у вбивстві 39 активістів Майдану 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у центрі Києва.

10 лютого 2016 року в Генпрокуратурі заявили про завершення розслідування та направили до суду кримінальне провадження стосовно ще трьох екс-«беркутівців» Олександра Маринченко, Сергія Тамтури і Олега Янішевського.

За даними прокуратури, цим особам інкримінується скоєння теракту, перевищення посадових обов'язків, умисне вбивство, замах на вбивство, перешкоджання проведенню мирних мітингів і зборів, викрадення і приховання зброї після вчинення злочину.

Кримінальні провадження щодо всіх підозрюваних колишніх бійців «Беркута» об'єднані в одне.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення