Школяр вистрибнув із вікна школи за гроші. Щоправда, лікування зламаної ноги вийде явно дорожче.
Учень з ліцею, мабуть, дуже хотів підзаробити, і був упевнений у своїх силах, коли сперечався з однокласником, що стрибне з другого поверху.
Стрибок не вийшов - хлопець невдало впав на ногу, зламавши її. Після стрибка хлопець так і не зміг підвестися — зі школи його забрала швидка. Випадок стався у Тольятті рф.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55