У мережі з'явилося відео наслідків потужного вибуху в Донецьку, який стався напередодні ввечері, близько 21:15, в районі "Мотелю".
Відео знято за допомогою БПЛА.
Як видно на відеозапису, в результаті вибуху постраждали припарковані поруч авто, осколками пошкоджені довколишні будівлі. При цьому в самій будівлі, де стався вибух, зруйновані перекриття, вибито скло, немає даху.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55