У Вінниці нетверезий чоловік намагався стрибнути з моста в річку, тому що посперечався з товаришем на 100 гривень. Про це йдеться в сюжеті ТСН.
Чоловік намагався довести, що може стрибнути з моста в річку Південний Буг.
Камера спостереження зафіксувала, як чоловік кілька разів вилазив на огорожу 10-метрового моста, але втрачав рівновагу.
Очевидці викликали поліцію на місце події. Чоловік побачив поліцейських і зліз з огорожі моста.
Він пояснив, що хотів стрибнути через суперечку з товаришем. Патрульні провели з чоловіком бесіду й відпустили.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55