За $15 тисяч: на Харківщині адвокати обіцяли працевлаштування у ДБР (фото)

За даними слідства, двоє адвокатів розробили злочинний план з метою особистого збагачення. Згідно з розробленим планом, зазначені двоє осіб створювали враження, що мають вплив на членів конкурсної комісії з проведення конкурсів на зайняття посад працівників ДБР. Про це повідомляє прокуратура Харківської області.

Так, 14 лютого 2021 року вказані двоє адвокатів зустрілися в одному з ресторанів Харкова з чоловіком, який мав намір працевлаштуватися до ДБР. Адвокати запевнили, що в разі надання їм неправомірної вигоди в розмірі 15 тис. доларів США вони передадуть ці кошти члену конкурсної комісії. Для розпочатку процесу чоловік передав адвокатам частину обумовленої суми в розмірі 1 тис. доларів США.

17 лютого 2021 року один з адвокатів зателефонував чоловікові і повідомив, що питання щодо його працевлаштування вирішено позитивно і необхідно передати частину неправомірної вигоди, яка залишилась, — 14 тис. доларів США. Для місця зустрічі шахраї обрали один із супермаркетів м. Харкова.

Відразу після одержання коштів обох адвокатів затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 190 КК України.

Досудове розслідування проводять слідчі Територіального управління ДБР, розташованого в м. Полтаві, оперативний супровід здійснюють співробітники Управління забезпечення особистої безпеки ДБР.

Слідчі дії тривають, встановлюються інші особи, причетні до скоєння вказаного кримінального правопорушення.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення