За фактом розкрадання 672 тисяч грн: директора викрили у заволодінні коштами Укрзалізниці

Київською прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно директора приватного товариства, викритого у заволодінні коштами ПАТ «Укрзалізниця» у сумі 672 тис. грн та службовому підробленні (ч. 3 ст. 191, ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Про це повідомляє пресслужба установи.

Згідно з матеріалами слідства, у 2018 – 2019 роках між ПАТ «Укрзалізниця» та приватним товариством укладалися договори щодо надання послуг з технічного обслуговування обладнання електророзподільної та контрольної апаратури на кювето-очищувальних машинах та рейкошліфувальному поїзді.

У подальшому, директор товариства, діючи за попередньою змовою з невстановленими службовими особами, підписала акти виконаних робіт, в яких зазначила недостовірну інформацію щодо кількості фахівців, що виконували ці роботи, їхніх відряджень, об’єму та вартості наданих послуг.

Внаслідок таких дій ПАТ «Укрзалізниця» завдано збитків у розмірі 672 тис. грн.

Обвинувальний акт скеровано до Печерського районного суду столиці для розгляду по суті.

Досудове розслідування здійснювалось слідчим відділом Печерського Управління поліції ГУНП у м. Києві за оперативного супроводження Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення