"За ґрати!" У Києві під ГПУ зібрався мітинг проти одіозного екс-бійця "Правого сектора"

Обозреватель

У Києві 18 червня під будівлею Генпрокуратури зібрався мітинг із вимогою покарання фігуранта декількох гучних скандалів, екс-бійця "Правого сектора" Валентина Манька.

Кілька десятків активістів, зокрема і чоловіки у військовій формі, закликали правоохоронців розслідувати можливі злочини Манька, який ледь не став головою Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО. Про це повідомили очевидці з місця подій

"Манька за ґрати!", "Злочинець повинен сидіти!" – скандували протестувальники.

Скандали довкола Валентина Манька не вщухають ще з 2015 року. Він фігурував у кримінальній справі за розбій і був оголошений у міжнародний розшук.

Як випливає з оприлюдненого в ЗМІ інтернет-листування Валентина Манька, колишній АТОвець пішов на угоду: показання в суді проти Геннадія Корбана, який очолював у той час партію УКРОП, в обмін на звільнення від кримінального переслідування і зняття з розшуку.

У березні його перемога в конкурсі на посаду голови Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО викликала громадський спротив. Законність його перемоги поставили під сумнів, після чого був оголошений новий конкурс.

Як писалося раніше, у травні 2019 Манько став учасником рейдерського скандалу. Його звинуватили в тому, що він заморив голодом трьох шестимісячних поні і разом зі своїми друзями вбив за 53 дні сім коней. Це було зроблено заради рейдерського захоплення українських конезаводів.

загрузка...

Більше новин