На Донбасі в четвер, 3 листопада, загинули 2 українських бійців. 5 отримали поранення. Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.
"Має двох убитих і п'ятьох поранених наших військових. Це - один із наслідків обстрілів, які ведуть по всій лінії розмежування, особливо інтенсивно - недалеко від промзони Авдіївки, на підступах до Маріуполя і Мар'їнки",- сказав Жебрівський.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55