За "продаж" посад в "Укроборонпромі" судитимуть чотирьох шахраїв

Судитимуть чотирьох шахраїв, які видавали себе за працівників Офісу Президента, намагаючись продати за понад 750 тис. доларів США посади в "Укроборонпромі" та Черкаській ОДА. Про це повідомляє пресслужба ОГПУ.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що четверо осіб видавали себе за працівників Офісу Президента України. Вони орендували офіс по вул. Банкова у Києві, в якому проводили з потерпілими "співбесіди" на посади керівників органів державної влади та державних підприємств. За призначення учасники організованої групи вимагали грошову винагороду. Зокрема, за посаду першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації вони намагалися одержати 200 тис. доларів США, а за посаду заступника директора ДК "Укроборонпром" – 570 тис. доларів США. Під час одержання частини коштів у сумі 250 тис. доларів США їх затримано", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що прокурорами Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої групи за фактами шахрайства та присвоєння владних повноважень (ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст.190, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 353 КК України).

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення