У Києві поліцейські затримали сумчанина за розбійний напад. Про це повідомляє поліція Києва.
"Зловмисник, погрожуючи ножем, відібрав у жінки мобільний телефон. При спробі збути чужу річ його викрили правоохоронці",-йдеться у повідомленні
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Фігурантові оголошено про підозру та обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави - 38 тисяч гривень. Йому загрожує до семи років тюремного ув’язнення.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55