За два дні, 12 та 13 січня, у Києві від переохолодження постраждало двоє осіб, ще п’ятеро людей дістало обмороження. Про це повідомила керівник прес-служби Департаменту охорони здоров'я КМДА Наталя Вишневська.
"12 січня від переохолодження (постраждала – ред.) одна особа, три особи (дістали – ред.) обмороження. 13 січня одна особа – переохолодження. Обмороження отримали дві особи", – сказала Вишневська.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55