Зі згоди батьків: на Дніпропетровщині викрили мережу дитячих порностудій

Правоохоронці встановили всіх осіб, причетних до виготовлення дитячої порнографії на Дніпропетровщині. Було організовано кілька порностудій на території Дніпропетровської області. До організації такої діяльності був причетний 43-річний мешканець області, який використовуючи різноманітні засоби впливу, схиляв жінок до участі їх дітей у створенні порнографічних відео. Про це повідомляє Кіберполіція

У подальшому ці жінки з особистої згоди, за гроші, надавали дозвіл на участь своїх дітей у віці від 9 до 13 років у виготовлені порнографічного контенту. Так, вони особисто привозили своїх дітей до обумовлених місць розташування порностудій. Попередньо, з дітьми проводилася роз’яснювальна бесіда щодо виконання усіх вимог оператора.

Для конспірації, студії розташовувалися у сільській місцевості, а відзнятий порнографічний матеріал збувався в мережі за допомогою засобів анонімізації. Розрахунок за продаж дитячої порнографії відбувався виключно за допомогою криптовалюти.

Оператором був організатор групи, який особисто виконував ролі у таких зйомках. Він також приймав замовлення на створення порнографічного відео за участі дітей різної статі із відповідною тематикою, інтер’єром, кількістю учасників, та інших особистих бажань замовника.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення