За жорстоке вбивство сусіда мешканець Тернопільщини отримав 12 років

 МВС України

12 років позбавлення волі – такий вирок виніс Чортківський районний суд 32-річному мешканцю Заліщицького району. Чоловік жорстоко розправився з давнім товаришем.

Кривава подія трапилася минулого року в селі Синьків. У власному помешканні було знайдено мертвим 44-річного місцевого жителя. Численні рани та крововиливи на тілі свідчили, що чоловік помер насильницькою смертю. Невдовзі правоохоронці встановили обставини злочину. Причетним до важкого злочину виявився сусід вбитого. Чоловіки товаришували. Та зустрічалися, здебільшого, аби випити. Обоє не мали стабільного заробітку, перебивалися сезонними роботами, а все зароблене витрачали на алкоголь. Напередодні трагічних подій обидва чоловіки назбирали на продаж горіхів. Плоди обміняли на спирт та до пізньої ночі «обмивали» оборудку.

Наступного дня молодший із товаришів з пляшкою подався до сусіда похмелитися. За столом пригадав, що від учорашніх посиденьок ще залишилося чимало спирту, однак сусід запевняв, що нічого вже немає. Гість сильно розізлився. Зав’язалася бійка. Тут саме нагодився родич господаря садиби. Той хотів було заспокоїти забіяк, але безуспішно. Коли ж погрози пролунали і в його бік, вирішив не втручатися і покинув обійстя. А тим часом 32-річний гість в таки знайшов у коморі господаря посудину зі спиртом. Зовсім озвірілий від люті та випитого, він кинувся гамселити господаря головою об залізну плиту, штрикав його ножем та вилкою, аж поки той не втратив свідомості. Спробував було привести до пам’яті, заливаючи до рота горілку, та закривавлений товариш вже ні на що не реагував.

Зрештою вбивця, ще добряче випивши, сам заснув на підлозі. Там його й застав родич убитого. Шокований побаченим, чоловік викликав правоохоронців.

Суд виніс вирок зловмиснику – 12 років в’язниці. Суд апеляційної інстанції залишив вердикт без змін.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення