Забив повію каменем до смерті: в Чехії винесли суворий вирок українцю

 СЕГОДНЯ

У Чехії, де раніше став відомий вирок найманцю бойовиків з Донбасу, озвучили покарання для громадянина України, якого визнали винним у вбивстві повії в місті Усті-над-Лабем.

Посилаючись на дані прокуратури Чехії, портал Novinky повідомляє, що злочин стався, коли 29-річний Андрій Мацола не зійшовся з "нічним метеликом" в ціні за її послуги.

На думку прокуратури, він накинувся на неї з кулаками, відтягнув убік і зґвалтував. Після цього українець вдарив свою жертву каменем по голові, через що та померла на місці.

Тіло жінки було виявлено 12 грудня минулого року, а за камерами спостереження поліцейські знайшли і зловмисника. Виявилося, що Мацола перебував у Чехії лише 14 днів. На суді він зізнався у вбивстві, але зґвалтуваннях визнавати відмовився.

В результаті в цьому питанні суд став на його бік і визнав українця винним лише у вбивстві і хуліганстві, за що засудив його до 17,5 років позбавлення волі і 10-річному забороні на в'їзд до Чехії.

Підсудний відмовився оскаржувати вирок, а ось прокурор висловив готовність подати клопотання для винесення суворішого покарання.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення