У Києві озброєний злочинець пограбував магазин. Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.

"Зловмисник зайшов до приміщення та, погрожуючи ножем, забрав у продавчині виручку, мобільний телефон і втік", - йдеться у повідомленні.
За описом постраждалої та відео з камер спостереження, нападника затримали у Солом’янському районі столиці. Злочинцем виявився 39-річний уродженець міста Хотин. При поверхневому огляді у нього виявили знаряддя злочину – ніж, та гроші, а телефон він встиг продати.
За даним фактом слідчим відділом Шевченківського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Фігуранту повідомлено про підозру, йому загрожує до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55