Загадкова смерть на Дніпропетровщині: у басейні батько знайшов мертву доньку та її ексчоловіка

У Кривому Розі 19 липня чоловік знайшов у басейні тіла власної доньки та її колишнього чоловіка. На тілі чоловіка виявили ножові поранення.

Про це пише Інформатор з посиланням на прес-службу місцевої поліції.

Відомо, що загиблі раніше перебували у шлюбі.

Трупи направили на судово-медичну експертизу для з'ясування причин смерті. Зазначається, що правоохоронці з'ясовують обставини події: шукають записи з камер відеоспостереження, розпитують сусідів та можливих свідків.

Як повідоляє видання "Наше місто", обидва загиблих безробітні, разом не живуть і перебувають на стадії розірвання шлюбу. За словами сусідів, до розлучення загиблий часто бив свою дружину. Також наголошується, що у нього є психічні розлади і він неодноразово погрожував убити дружину.

Під час огляду тіл правоохоронці виявили, що жінка померла від механічної асфіксії водою. Слідів насильницької смерті немає. Труп чоловіка, якого дістали з дна басейну, знаходиться в іншому стані. У передній частині грудної клітини з лівої сторони присутні сліди двох ножових поранень.

Нагадаємо, що на Волині сталася трагедія. Там чоловік порубав сокирою дружину та доньку. Правоохоронці у квартирі виявили два закривавлених, знівечених тіла господарки та її доньки, з чисельними рубленими ранами. Ймовірне знаряддя злочину - сокира, також знаходилися на місці події.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення