Чоловік застрелився біля входу до лікарні у столиці.

Як повідомляють пабліки, чоловік дійшов до відділення туберкульозної лікарні в Дарницькому районі, дістав зброю та вистрілив собі в голову. Смерть настала миттєво.
На вигляд чоловікові 45-50 років. З собою він мав дорожню сумку.
У лікарні те, що трапилося, не коментують. Поліція розпочала розслідування.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55