Один з колишніх ватажків бойовиків так званої ДНР Ігор Стрєлков (Гіркін) розповів 24 грудня про великі втрати бойовиків в боях з силами АТО на Донбасі.
Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі "Вконтакте" з посиланням на дані від бойовиків, які находятсяв районі боїв.
Зазначається, що у бойовиків багато вбитих і поранених. Також підкреслюється, що українська армія навчилася вести бої в порівнянні з 2014 роком.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55