У соціальних мережах розповіли про чергові втрати серед проросійських бойовиків так званої ДНР в селищі Тельманове (після декомунізації – Бойківське) Донецької області.
Про це пише користувач Twitter під ніком Волноваська Хунта.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55