У польському місті Катовіце авто під керуванням українця протаранило вісім припаркованих автомобілів. Як пишуть місцеві ЗМІ, водій знаходився в стані алкогольного сп'яніння.
За даними поліції, у крові водія виявили 2 проміле алкоголю.

Одне з видань зазначає, що українець на величезній швидкості влетів у припарковані автомобілі, в числі яких були марки Skoda, Volkswagen, Nissan і Toyota. Удар був неймовірно сильний, так як три автомобілі вилетіли з місця парковки на тротуар.

Тільки завдяки щасливому випадку в ДТП ніхто не постраждав.
Українцеві загрожує до двох років позбавлення волі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55