У столиці затримали чоловіка, який напав на журналістів під час зйомок. Про це повідомляє Нацполіція.
За погрози або насильство щодо журналістів правопорушнику загрожує до п‘яти років позбавлення волі.

Подія сталася вчора, 2 квітня, під час зйомки сюжету у Гідропарку про дотримання правил карантину на спортивних майданчиках. Чоловік перешкоджав зйомці, шарпав техніку, штовхав оператора та висловлювався нецензурною лайкою.
Поліцейські оперативно встановили нападника. Це - житель Броварів, 1965 року народження. Його затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55