Захват російських диверсантів на Донбасі: перші кадри допиту

 СБУ

Служба безпеки України (СБУ) опублікувала відео допиту одного з двох російських диверсантів, затриманих українськими бійцями поблизу села Троїцьке Луганської області. Відео допиту опубліковано на каналі СБУ на YouTube.

"Під час бойового зіткнення в ніч з 10 на 11 липня були затримані двоє бойовиків, третій від отриманих поранень загинув. Один з диверсантів виявився командиром взводу незаконних збройних формувань, громадянином РФ, уродженцем Северодвинська, Архангельська області. Загиблий бойовик також був росіянином, родом з Омська", - повідомляють у прес-центрі СБУ.

"Співробітники спецслужби вилучили документи найманців і особисту зброю. Наявність серед членів диверсійної групи мінімум двох росіян, ще раз доводить спланованість російської агресії проти нашої країни і небажання РФ сприяти деескалації конфлікту", - додають у прес-центрі.

На відео чоловік зізнається, що був відправлений на Донбас і просить росіян не їхати на фронт. Він, у свою чергу також дякувати ВСУ і каже, що до нього добре ставляться.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення