Закопала в коробці: з'явилися нові деталі вбивства немовляти жінкою-військовослужбовцем на Волині

Апостроф

У молодої жінки-військовослужбовця з міста Устилуг, яку підозрюють у вбивстві своєї новонародженої дитини, ймовірно сталися передчасні пологи, після чого вона закопала немовля в коробці на городі.

Про це повідомляє місцеве видання "Район.Володимир-Волинський", посилаючись на сусідів дівчини.

Інформацію підтвердили в міському відділі поліції.

В понеділок сусіди бачили, як дві сестри проходжувались по подвір'ю. Одна підтримувала іншу, яка була геть виснажена. Згодом до будинку приїхала швидка. Дівчину з кровотечею повезли в Боголюби. Спочатку вона казала, що вагітною не була, пізніше медикам призналась, що була на 8 тижні вагітності і в неї стався викидень. Медики ж після огляду пацієнтки, повідомили, що та перебувала, приблизно, на 23 тижні вагітності і, скоріше за все, це були передчасні пологи.

Правоохоронці почали з'ясовувати, куди породілля поділа тіло дитини.

"Все обшукали, навіть машини, що викачують каналізацію, працювали, бо думали, що вона туди тіло викинула...Але марно. Потім з'ясували, що дівчата днем раніше у крамниці брали якусь коробку. І вже на наступний день звернули увагу на свіожоскопане місце на городі. Там і знайшли тіло дитини. Воно було сховане в коробці", - повідомив сусід під час спілкування по телефону.

Дівчина разом із своєю сестрою служила у прикордонних військах.

"Ми всі бачили, що останнім часом у неї став помітним невеликий животик, який вона старанно перетискала та ховала під формою. Подейкували, що вона навіть заміж збирається...Але то її справа..", – розповіла в телефонній розмові сусідка дівчини.

загрузка...

Більше новин