"Залишили, як шматок м'яса": на ж/д станції під Києвом стався кричущий інцидент

 Обозреватель

У місті Боярка Київської області працівники станції відмовилися допомогти людині, яку збив поїзд.

Потрапившому під потяг чоловікові відрізало обидві ноги. Замість того, щоб винести потерпілого з рейок і надати йому першу допомогу, працівники станції сховалися. Про це повідомила очевидиця події, вчителька в дитячій школі мистецтв Наталія Прокопчук на своїй сторінці в Facebook.

"14 квітня на ж/д станції Боярка відбувався абсолютно обурливий сюр. Відразу скажу, що акцент обурення більше стосується не самої трагедії, а того що відбувалося після. Людина потрапила під потяг, ампутували обидві ноги. Він продовжує лежати на рейках, на платформі нікого, працівники станції сховалися все до єдиного ", - розповіла жінка.

За її словами, жоден з працівників станції не допоміг прибрати збитого чоловіка з рейок, а поїзди продовжували свій рух.

"В цей же час по тілу проїжджають товарні потяги, не порушуючи графіка, по мосту йдуть діти з музичної школи і спостерігають зверху всю цю жесть." Ми не маємо права нічого робити, рух перекрити не можемо, поліцію і швидку викликали, до побачення " , - слова співробітниці після того, як кілька небайдужих людей достукатися їй в будку і вже аж трясли за душу від обурення і побаченого жаху", - розповіла Наталія Прокопчук.

Свідкам аварії довелося випрошувати на станції покривало, щоб накрити потерпілого, і тоді з'ясувалося, що чоловік був ще живий.

"Виявилося що він живий! А його залишили, як шматок м'яса на шляхах, і пустили по ньому ще кілька поїздів. Так вони навіть не перевіряли, чи живий він, їм було наплювати і на те, що на мосту зібралися діти. Діти! Мої діти, мої учні стояли і їхня психіка ламалася і плавився "завдяки" правилам Укрзалізниці", - розповіла Наталя.

Але не діяли не тільки співробітники ж/д станції, а й "Укрзалізниця" в цілому. Очевидиця події заявила, що намагалася додзвонитися на гарячу лінію залізниці, але трубку ніхто не взяв, і на залишене на автовідповідачі повідомлення не відреагували.

Описаний інцидент викликав бурхливий негативний відгук у коментарях під постом. Користувачі розділилися на тих, хто обурювався бездіяльністю залізничників, і тих, хто пояснював таку поведінку законодавчими прогалинами.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення